قیمت طراحی سایت در اصفهان 1402 ، تعرفه و هزینه

قیمت طراحی سایت بر اساس امکاناتی که شرکت های طراح سایت به شما ارائه میدهند تعیین می شود ، طراحی سایت با وردپرس در واقع نوعی سیستم پیش فرض است که برنامه نویسی‌ها و کد گذاری‌های ویژه ای برای آن صورت گرفته است و به صورت نوعی سیستم مدیریت محتوا ی آماده در اختیار شما قرار گرفته تا با استفاده از آپلود عکس‌ها، مطالب و اطلاعات دیگر در زمان کم بتوانید طراحی سایت در اصفهان را با وردپرس انجام دهید.

قیمت طراحی سایت اصفهان

فهرست موضوعات

نام پلنسادهمبتدینیمه حرفه‌ایحرفه ای
مناسب برایسایت شخصیسایت شرکتیسایت فروشگاهیسایت اختصاصی
قیمت (تومان)4 – 5.5 میلیون7 – 10 میلیون11 – 16 میلیون15 – 25 میلیون
فضای هاست0.5 – 1 Gb1 – 2 GB3 – 5 GB4 – 7 GB
تعداد بارگزاری اولیه10 – 2030 – 5060 – 100150 – 250
سامانه پیامکسادهمبتدینیمه حرفه‌ایاختصاصی
دامنه رایگان.ir.ir.ir.ir .com
ایمیل اختصاصی125نامحدود
اتصال دامنه اختصاصی125نامحدود
زبان دوم 10% تخفیف20% تخفیف40% تخفیف
پشتیبانی6 ماههیک سالهیک سالهیک ساله
تمدیدسالیانهسالیانهسالیانهسالیانه
هزینه تمدید سالیانه30%30%30%30%
بهینه شده برای سئو و گوگلمبتدینیمه حرفه‌ایحرفه ای
پکیج مشاوره سئو رایگان
فیلم آموزشی
گالری، مقاله و خبر
هماهنگ با گوشی
پشتیبان گیری
مدیریت سایت با موبایل
رمزنگاری HTTPS
چت آنلاین واتس آپ
امکانات فرم ساز
امکانات فروشگاهی
تصاویر ۳۶۰ درجه محصولات
امکانات کد تخفیف
درگاه پرداخت زرین پال
امکان چند فروشندگی
اپلیکیشن اندروید
طراحی اختصاصی قالب ✓
دریافت اینماد

هزینه طراحی سایت شرکتی در اصفهان

هزینه طراحی سایت شرکتی بیشتر به عواملی نظیر میزان فضای ذخیره سازی و امکاناتی که برای سایت در نظر گرفته می شود تعیین می شود ، ناژوان برای طراحی سایت شرکتی در اصفهان علاوه بر پیاده سازی و بارگزاری اطلاعات اولیه  یک سامانه پیامک طرح مبتدی را نیز به عنوان هدیه به مشتریان گرامی هدیه می دهد.

هزینه طراحی سایت فروشگاهی در اصفهان

هزینه طراحی سایت فروشگاهی علاوه بر فضای هاست به امکانات فروشگاه بستگی دارد ، ناژوان برای طراحی سایت شرکتی در اصفهان علاوه بر پیاده سازی یک سایت فروشگاهی مطابق سلیقه مشتری و سامانه پیامک هدیه اقدام به بارگزاری تعدادی از محصولات شما مطابق با پلمن خریداری شده می نماید.

طراحی سایت سنگ فروشی

یکی از مهمترین ملزومات امروز فروشگاه سنگ ساختمانی داشتن وب سایت می‌باشد چرا که با توجه به ارائه خدمات آنلاین در سال های اخیر ، احساس نیاز به وب سایت اختصاصی برای فروش سنگ بیش از پیش شده است. به همین جهت فروشگاه های سنگ جهت جذب نمودن مشتریان اغلب در پی طراحی سایت سنگ فروشی هستند. ناژوان به شما کمک می کند تا با آسودگی خاطر اقدام به راه اندازی سایت سنگ کنید. برای مشاهده قیمت سئو یا طراحی سایت و نمونه کار های ناژوان با ما همراه باشید.
طراحی سایت فروشگاه آنلاین سنگ

طراحی سایت وکالت

یکی از مهمترین ملزومات امروز وکالت داشتن وب سایت می‌باشد چرا که با توجه به ارائه خدمات آنلاین در سال های اخیر ، احساس نیاز به وب سایت اختصاصی برای وکیل بیش از پیش شده است. به همین جهت فروشگاه های سنگ جهت جذب نمودن مشتریان اغلب در پی طراحی سایت وکالت هستند. ناژوان به شما کمک می کند تا با آسودگی خاطر اقدام به راه اندازی سایت وکیل کنید. برای مشاهده قیمت طراحی سایت و نمونه کار های ناژوان با ما همراه باشید.