استعلام سئو سایت، آنالیز و بررسی سایت جهت برآورد قیمت

استعلام سئو سایت به منظور بررسی دقیق رقابت در حوزه مورد نظر یا آنالیز عملکرد سایت انجام می شود. درصورتی که قصد سرمایه گذاری بر روی سایت را دارید به شما پیشنهاد می گردد که حتما یک برآورد قیمت از سئو سایت خود داشته باشید. این کار به شما کمک خواهد کرد که بتوانید فازبندی و تقسیم بودجه برای فاز های مختلف سئو داشته باشید.

در استعلام قیمت سئو مواردی نظیر عملکرد تکنیکال سایت، محتوا، لینک سازی داخلی و بک لینک های سایت مورد نظر و رقبا بررسی و لحاظ می گردد.

فهرست موضوعات

جهت ارسال اطلاعات برای بررسی لطفا فرم استعلام سئو را پر کنید و منتظر ارسال نتایج استعلام در روزهای آتی باشید. همکاران ما با بررسی دقیق به شما کمک خواهند کرد که یک برآورد قیمت مناسب از خدمات سئو داشته باشید تا بهترین تصمیم را اتخاذ نمایید.

فرم استعلام سئو

فرم درخواست استعلام سئو

"*" indicates required fields

مرحله 1 از 3

اطلاعات فردی

نام*
09123456789

اطلاعات کسب و کار

نام نماینده / سمت*

عوامل موثر در استعلام سئو و برآورد قیمت

عوامل موثر برای استعلام قیمت سئو سایت موارد متعددی می باشند، از جمله آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • رقابت کسب کار
  • سختی کلمات کلیدی
  • تخصصی بودن حوزه فعالیت
  • تولید محتوا
  • فعالیت رقبا
  • تبلیغات

در قیمت های ارایه شده در ناژوان  سعی می گردد که کلیه موارد لحاظ شده باشد تا برآورد قیمت به واقعیت نزدیک تر باشد، همه ما به این نکته واقف هستیم که رسیدن به هدف و رتبه گرفتن در گوگل ماحصل فعالیت های مداوم، صرف زمان و دانش می باشد که هیچ یک از این موارد بدون داشتن یک برنامه منظم اتفاق نمی افتد.

 در شرکت ناژوان نتیجه استعلام در قالب یک پروپوزال سئو  که همراه با برنامه زمانبندی و فازبندی پروژه هست به مشتریان ارائه می شود تا مشتری با روند انجام فعالیت ها آشنا شود.

مشاوره سئو

مشاوره