سئو در اصفهان با شرکت سئو سایت اصفهان

سئو در اصفهان توسط شرکت سئو سایت ناژوان برای کلیه سایت های شرکتی و فروشگاهی ارائه می گردد، تیم سئو کار اصفهان متشکل از چندین متخصص seo است و با بهره گیری از علم و دانش روز سئو بهترین خدمات را برای مشتریان خود ارائه می دهد.

ناژوان با تکیه بر دانش و تخصص خود آماده تضمین رتبه های گوگل مد نظر شما می باشد و در این راه با دلسوزی و احساس مسئولیت می کوشد تا با کسب جایگاه مناسب و در خور شما رضایت مشتری را کسب کند.

تیم سئو ناژوان با آنالیز دقیق کلمات ، سایت شما و رقبایتان هزینه و قیمت سئو در اصفهان را تعیین می کند ، قیمت های سئو ناژوان براساس منطق و دلیل می باشد درواقع این هزینه متناسب با کار و جایگاهی است که شما کسب می کنید.

Isfahan Seo

ناژوان که یکی از شرکت های سئو در اصفهان است ، برای شرکت ها و کارخانجات اصفهانی که قصد سئو کردن سایت خود را دارند خدمات ویژه ای ارائه می کند، و خود را قبال ارائه بهترین خدمات مسئول و متعهد می داند. سئوکاران زیادی در شهر اصفهان هستند که شاید برخی از آنان از جمله بهترین های سئو سایت در اصفهان می باشند ، اما ناژوان تلاش می کند تا با ارائه قیمت و خدمات متناسب و واقع گرایانه ، کسب و کار مشتریان خود را بهبود بخشد.

سئو و طراحی سایت در اصفهان را می توان مهمترین فعالیت این مجموعه عنوان کرد ، استفاده از بستر وردپرس که در زمینه سئو پیشرو تر است علاوه بر کاهش هزینه های طراحی و سئو سایت در اصفهان ، به لحاظ زمانی نیز شما را کمک خواهد کرد و شما برای کسب  رتبه های برتر گوگل متحمل هزینه های گزاف و از دست دادن زمان نخواهید شد.

تعرفه قیمت سئو سایت در اصفهان

سئو سه ماهه

ارتقا قدرت سایت
4+ میلیون تومان / ماهانه
 • سئو داخلی
 • سئو تکنیکال
 • سئو خارجی
4+ میلیون تومان / ماهانه

سئو شش ماهه

صفحه اول گوگل
7+ میلیون تومان / ماهانه
 • سئو داخلی
 • سئو تکنیکال
 • سئو خارجی
7+ میلیون تومان / ماهانه

سئو سالیانه

جایگاه 1 تا 5
10+ میلیون تومان / ماهانه
 • سئو داخلی
 • سئو تکنیکال
 • سئو خارجی
10+ میلیون تومان / ماهانه
سئو سایت در اصفهان

سئو داخلی

تحقیق کلمات کلیدی 🎯

یکی از اساسی ترین موضوعات سئو تحقیق کلمات کلیدی می باشد ، در این فرآیند سئوکار ابتدا شروع به توسعه دادن کلمات مرتبط خواهد نمود و در فاز بعدی غربالگری و دسته بندی کلمات را انجام میدهد.

تحقیق کلمات کلیدی مهمترین راهکار برای هدفمند کردن تولیدات محتوای سایت است ، در سئو داشتن هدف برای کلیه کارها جزو ضروریات بوده و اشتباه در انتخاب شما را به بیراهه می‌کشاند.

تقویم محتوایی 📅

تقویم محتوایی یعنی برنامه ریزی منظم برای تولید محتوا با توجه به کلمات کلیدی ارزشمند سایت ، در واقع تقویم محتوا را بایستی پلی دانستبین فاز تحقیق کلمات کلیدی و تولید محتوا.

در این مرحله سئوکار باید برای جنبه های مختلف کلمات هدف یا عبارات مرتبط هدف گذاری و اولویت بندی کند . 

تولید محتوای تخصصی 📝

تولید محتوای تخصصی یکی از مهمترین عوامل برای سئو سازی سایت می باشد ، غفلت از ایجاد محتوای مفید یا استفاده نامناسب از محتوا های موجود از عوامل ضربه زننده به سایت شما می باشد

از نظر موتورهای جست و جو محتوایی ارزشمند محسوب می شود که نیاز مخاطب را برطرف کند ، پس سئو کار در کنار تولید محتوا برای موتور های جستجو باید نیاز های مخاطب را نیز در نظر گیرد

لینک سازی داخلی 🔗

از موارد مهم در سئو کردن سایت می توان لینک سازی داخلی را نام برد، لینک سازی داخلی اگر در جهت ارتباط موثر بین صفحات و مطالب سایت باشد دارای ارش و اعتبار است.

در کنار لینک سازی اصولی و متوازن همواره بایستی نتایج جست و جوی مخاطب در موتور های جستجو مورد رصد کارشناس سئو باشد.

سئو خارجی

لینک خارجی 🔌

لینک خارجی به معنی ارجاع به مطالب مرجع و پیوند دادن به سایت های شناخته شده یکی از راهکار های اساسی برای سئو بوده ، در این روش در واقع با استناد به مطالب دیگران به دنبال کسب اعتبار برای خود هستند

بک لینک 🧲

یکی از مهمترین کارها سئو خارجی سایت استفاده از راهکارهای مختلفی نظیر بک لینک ، رپورتاژ و آگهی در سایت‌ های معتبر تحقق می باشد که نیازمند علم و دانش مرتبط هست.

سئو سایت اصفهان

خدمات سئو در اصفهان

ناژوان و تیم سئوکار اصفهان آماده ارائه خدمات سئو برای سایت های مختلف می باشد ، تیم ما برای سئو در اصفهان یا سئو در کل کشور محدودیتی نمی بیند و برای انواع سایت ها برنامه ایی مناسب و اصولی را در نظر می گیرد. سئو سایت شرکتی ، سئو سایت فروشگاهی ، سئو سایت خدماتی ، سئو سایت آموزشگاه ها و … را می توان انواع مختلف سئو از نظر کارکرد سایت تقسیم کرد.

سئوکار حرفه ای با شناخت نوع سایت و نحوه خدمت دهی آن تصمیم می گیرد و نه تنها از هدر رفت هزینه و زمان جلوگیری می کند هزینه های اضافی را نیز به کارفرما تحمیل نمی کند.

از دیگر خدمات شرکت می توان به مواد زیر اشاره کره کرد:

 • تولید محتوا در اصفهان
 • تبلیغات گوگل در اصفهان
 • آموزش بلاگری در اصفهان
 • آموزش وردپرس در اصفهان
سئوکار حرفه ای اصفهان

استخدام سئوکار در اصفهان

تیم دیجیتال مارکتینگ ناژوان از افراد متخصص سئو تشکیل شده است ولی در جهت ارتقا کمی و کیفی خدمات خود از بین کارشناسان و متخصصان این زمینه اقدام به استخدام سئوکار در اصفهان می کند و علاقه مندان می توانید از طریق فرم همکاری با ما اطلاعات و رزومه خود را ارسال کنند تا مورد بررسی قرار بگیرند و در صورت امکان افتخار همکاری با این عزیزان را داشته باشیم

استخدام کارآموز سئو در اصفهان

ناژوان علاوه بر آموزش سئو سایت در اصفهان ، برخی دانش آموختگان سئو را به عنوان کارآموز سئو در کنار خود خواهد داشت تا هم به صورت عملی آموزش سئوی خود را تکمیل کنند و هم فرصت رویایی با چالش های متفاوت در سایت های گوناگون را داشته باشند و راه حل های پیشرفته سئو را نیز خواهد آموخت ، اما این سئوال به وجود می آید که کارآموز سئو چه خصوصیاتی باید داشته باشد . مهمترین خصوصیات برای یک سئوکار داشتن پشتکار و خلاقیت می باشد که این مهم در کنار میل به یادگیری و رشد از او یک سئو کار خوب خواهد ساخت.

برای گرفتن انواع خدمات در اصفهان سئو با ما در ارتباط باشید.

برای محاسبه هزینه سئو بایستی عوامل گوناگونی را در نظر گرفت ، امام مهمترین موارد برای ما سختی کلمات مدنظر و عملکرد سایت و رقیبان است که تاثیرگذار هستند.

سئو به مجموعه اقداماتی گفته می شود که سایت را موتور های جست و جو بهینه خواهد کرد ، ولی به طور کلی می توان به موارد زیر تقسیم کرد

 • سئو داخلی
 • سئو خارجی
 • سئو تکنیکال

بستگی به سختی کلمات دارد ولی در صورتی که تولید محتوا هدفمند باشد و رقبای چندانی نداشته باشید ممکن است فقط با تولید محتوا هم رتبه کسب کنید.

سئو سایت علیرغم زمان بر بودن ، مستلزم مداومت است به دانش تخصصی و علم seo هم نیاز دارد.

برخی مواقع آپدیت های موتور های جست و جو باعث افت رتبه های سایت می شود اما گاهی برخی از اقدامات اشتباه در سئو نظیر لینک اسپم گرفتن باعث افت رتبه می شود که باید هر چه سریعتر جلوی این موارد را گرفت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *