آموزش سئو در اصفهان ، دوره آموزش حضوری SEO

شرکت طراحی سایت و سئو ناژوان دوره های آموزش سئو در اصفهان و بهینه سازی موتورهای جستجو  را در سطوح مختلف برای علاقمندان به این حوزه ارائه می‌دهد.

آژانس ناژوان به عنوان شرکت برتر در حوزه سئو در اصفهان و بهینه‌سازی موتورهای جستجو (SEO) دروه های حضوری سئو سایت اعم از سئو داخلی ، خارجی و تکنیکال را برگزار می کند. در این دوره‌ها، شما با مفاهیم پایه SEO ، تحلیل کلمات کلیدی، بررسی رقبا، بهینه‌سازی محتوای سایت و دیگر تکنیک های SEO آشنا خواهید شد.

آموزش سئو در اصفهان

فهرست موضوعات

سرفصل های دوره آموزش سئو در اصفهان

  • اصول و استاندارهای سئو
  • تولید محتوا و بارگزاری مطابق اصول seo
  • مدیریت سایت ( وب مستری )
  • سئو داخلی
  • سئو خارجی
  • ابزارهای سئو

استخدام کارآموز سئو در اصفهان

آژانس خلاقیت دیجیتال ناژوان علاوه بر آموزش سئو سایت در اصفهان ، برخی دانش آموختگان سئو را به عنوان کارآموز سئو در کنار خود خواهد داشت تا هم به صورت عملی آموزش سئوی خود را تکمیل کنند و هم فرصت رویایی با چالش های متفاوت در سایت های گوناگون را داشته باشند و راه حل های پیشرفته سئو را نیز خواهد آموخت ، اما این سئوال به وجود می آید که کارآموز سئو چه خصوصیاتی باید داشته باشد . مهمترین خصوصیات برای یک سئوکار داشتن پشتکار و خلاقیت می باشد که این مهم در کنار میل به یادگیری و رشد از او یک سئوکار خوب خواهد ساخت.

برای آشنایی بیشتر با شرایط آموزش سئو و کارآموزی سئو در اصفهان با ما در ارتباط باشید.

فرم ثبت نام آموزش و کارآموزی

"*" indicates required fields

مرحله 1 از 3

مشخصات

نام*
تاریخ تولد*
وضعیت تاهل*
جنسیت*
سلامت روحی و جسمی

09123456789
0211234567

تولید محتوای تخصصی 📝

تولید محتوای تخصصی یکی از مهمترین عوامل برای سئو سایت می باشد ، غفلت از ایجاد محتوای مفید یا استفاده نامناسب از محتوا های موجود از عوامل ضربه زننده به سایت شما می باشد از نظر موتورهای جست و جو محتوایی ارزشمند محسوب می شود که نیاز مخاطب را برطرف کند ، پس سئو کار در کنار تولید محتوا برای موتور های جستجو باید نیاز های مخاطب را نیز در نظر گیرد

لینک سازی داخلی 🔗

از موارد مهم در سئو کردن سایت می توان لینک سازی داخلی را نام برد، لینک سازی داخلی اگر در جهت ارتباط موثر بین صفحات و مطالب سایت باشد دارای ارش و اعتبار است.

در کنار لینک سازی اصولی و متوازن همواره بایستی نتایج جست و جوی مخاطب در موتور های جستجو مورد رصد کارشناس سئو باشد.

تحقیق کلمات کلیدی 🎯

یکی از اساسی ترین موضوعات سئو تحقیق کلمات کلیدی می باشد ، در این فرآیند سئوکار ابتدا شروع به توسعه دادن کلمات مرتبط خواهد نمود و در فاز بعدی غربالگری و دسته بندی کلمات را انجام میدهد.

تحقیق کلمات کلیدی مهمترین راهکار برای هدفمند کردن تولیدات محتوای سایت است ، در سئو داشتن هدف برای کلیه کارها جزو ضروریات بوده و اشتباه در انتخاب شما را به بیراهه می‌کشاند.

تقویم محتوایی 📅

تقویم محتوایی یعنی برنامه ریزی منظم برای تولید محتوا با توجه به کلمات کلیدی ارزشمند سایت ، در واقع تقویم محتوا را بایستی پلی دانستبین فاز تحقیق کلمات کلیدی و تولید محتوا.

در این مرحله سئوکار باید برای جنبه های مختلف کلمات هدف یا عبارات مرتبط هدف گذاری و اولویت بندی کند . 

مشاوره سئو

مشاوره

لینک خارجی 🔌

لینک خارجی به معنی ارجاع به مطالب مرجع و پیوند دادن به سایت های شناخته شده یکی از راهکار های اساسی برای سئو بوده ، در این روش در واقع با استناد به مطالب دیگران به دنبال کسب اعتبار برای خود هستند

بک لینک 🧲

یکی از مهمترین کارها سئو خارجی سایت استفاده از راهکارهای مختلفی نظیر بک لینک ، رپورتاژ و آگهی در سایت‌ های معتبر تحقق می باشد که نیازمند علم و دانش مرتبط هست.

سئو سایت اصفهان