خدمات سئو سایت انگلیسی و دو زبانه

سئو سایت بین المللی یا سئو سایت انگلیسی برای مردم سراسر کشور قابل استفاده است. همه مردم دنیا با زبان و گویش به خصوصی صحبت می کنند و به همین خاطر سئو برای زبان های بین المللی نیز ایجاد شده است. در این زمینه قوانین و شرایطی وجود دارد که با پیاده سازی آن ها رتبه ها و امتیازات قابل توجهی از گوگل می گیرید.

قوانین اولیه سئو بین المللی

در این حوزه اصول و قوانین بسیاری وجود دارند که برخی از مهمترین آن ها را در این بخش بررسی می کنیم:

    1. مسدود سازی کامنت های فارسی زبان
    2. استفاده از تگ های هدینگ
  1. استفاده از alt image ها به زبان انگلیسی
  2. استفاده از انکر تکست های انگلیسی
  3. تولید محتوای انگلیسی زبان
  4. انتخاب دامنه صحیح
  5. انتخاب هاست حرفه ای متناسب با محتوای انگلیسی

هر یک از این مراحل با در نظر گرفتن اصول ویژه ای اعمال خواهند شد که در ادامه به بررسی آن ها می پردازیم.

سئو سایت بین المللی

انتخاب هاست مناسب

در این زمینه انتخاب یک هاست قدرتمند ضرورت دارد. خدمات رسانی در این سایت ها به صورت دو زبانه و انگلیسی انجام می شود و به همین خاطر قدرت هاست در این حوزه بسیار مهم است. این پارامتر مهم بر سرعت اولیه سایت نیز تاثیر گذار می باشد. در سال های اخیر آپدیت هایی در تنظیمات سئوی سایت ایجاد شده است که سرعت سایت را به دقت بررسی کرده و با در نظر گرفتن این عوامل به سایت های بین المللی امتیاز می دهد.

استفاده از url مناسب

دامنه و پسوند سایت نیز در سئو سایت انگلیسی تاثیر گذار می باشد؛ البته این فاکتور در سئوی همه زبان ها تاثیر می گذارد، اما اهمیت آن برای سئوی انگلیسی زبان بسیار بیشتر است. در این حوزه از نوشتن فینگیلیش دامنه و پسوند سایت خودداری کنید؛ این پسوندها سبب پنالتی سایت شما خواهند شد. دامنه ای که برای سایت خود انتخاب می کنید، باید حتما معنا و مفهوم قابل فهمی برای سیستم گوگل داشته باشد.

به علاوه سایت های انگلیسی زبان در میان سایت های بین الملل دسته بندی می شود و به همین خاطر استفاده از پسوندهای .ir  و .in که نشان دهنده کشورهای ایران و هند هستند، امتیاز سایت انگلیسی را کاهش می دهد. استفاده از پسوند .com بهترین روش برای رعایت سئوی سایت های انگلیسی محسوب می شود.

تولید محتوای سایت های انگلیسی زبان

تولید محتوا یکی از مهمترین نیازهای سایت ها است و در خصوص امتیاز دهی به سایت ها از سوی فیلترهای گوگل تاثیر گذار می باشد. در صورتی که محتوای اصولی برای سایت خود انتخاب کنید، رتبه شما بسیار مطلوب تر خواهد بود. در رعایت سئوی سایت انگلیسی باید حتما محتوا به زبان انگلیسی تولید شود.

در غیر این صورت سایت شما به عنوان سایت بین المللی در نظر گرفته نمی شود! کلیه هدینگ ها، متاهدینگ ها، تایتل ها و… باید به زبان انگلیسی تنظیم و نگارش شده باشند. به این ترتیب گوگل سایت شما را به عنوان یک سیستم بین الملل می شناسد.

در این حوزه در نظر گرفتن ترجمه دقیق مطالب نیز بسیار مهم است. کلمات کلیدی مورد استفاده در محتوای انگلیسی باید با روش های اصولی انتخاب شود. رعایت دستور زبان های انگلیسی نیز در این حوزه بسیار مهم است.

رعایت alt image

در رتبه بندی سایت، رعایت قوانین سئو زبان خارجی بسیار اهمیت دارد؛ یکی از مهمترین این قوانین رعایت سئوی تکنیکال است که در آن استفاده  از alt های درست و اصولی برای تصاویر اهمیت دارد. با استفاده از این alt ها در صورت لود نشدن تصاویر، پیام متنی به جای آن ظاهر می شود.

این پارامتر مهم رتبه بندی سایت شما را دگرگون می کند و نمرات بیشتری از فیلترهای گوگل به دست می آورد. این متون نیز باید با زبان رسای انگلیسی نوشته شوند؛ توصیه می کنیم برای نوشتن محتوای سایت از گوگل ترنسلیت استفاده نکرده و ترجمه آن را زیر نظر کارشناسان زبان انجام دهید.

هدینگ گذاری اصولی

در رعایت سئو سایت دو زبانه، استفاده از تگ های درست و اصولی بسیار اهمیت دارد و سبب درک بیشتر گوگل از زبان سایت خواهد شد. می توان به جرعت گفت که در کل محتوای متنی سایت های زبان اصلی، رعایت اصول نگارشی در بخش هدینگ ها از اهمیت بیشتری برخوردار است.

در این بخش با نمادهای fa  و In  رو به رو می شوید که به ترتیب برای زبان فارسی و انگلیسی به کار می روند. این فاکتور در سئوی سایت انگلیسی تاثیر به سزایی بر جای می گذارد. در این حوزه در نظر گرفتن تایتل ها و متا دیسکریپشن های زبان اصلی نیز از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

مسدودسازی کامنت های فارسی در سایت خارجی

فیلترهای گوگل به زبان نگارشی همه بخش های سایت توجه می کنند؛  به همین خاطر نیز رعایت زبان اصلی در همه نوشته هایی که در این سایت ها وجود دارند، بسیار مهم است. این نکته در خصوص کامنت گذاری در سایت ها نیز رعایت می شود.

وقتی زبان یک سایت انگلیسی انتخاب شود، باید همه کامنت های موجود در آن نیز به زبان انگلیسی باشد. در نتیجه باید از قابلیت مسدود سازی کامنت های فارسی در این سایت ها استفاده کنید. این عملکرد ساده تاثیر به سزایی در سئوی سایت شما بر جای می گذارد. در نوشتن محتوای این سایت ها باید به فهم صحیح آن توسط مخاطبین و فیلترهای گوگل دقت کنید. کلیه این موارد امتیاز سایت شما را تغییر می دهند.

جمع بندی

در این گزارش به صورت اختصاصی در رابطه با سئوی سایت های بین المللی و انگلیسی زبان اطلاعاتی ارائه کردیم. در این زمینه هزینه سئو سایت انگلیسی و دو زبانه نیز مطرح می شود که عوامل متعددی در آن تاثیر گذار می باشند. قیمت سئو سایت انگلیسی و بین المللی از تک تک خدماتی که برای رعایت این پارامترها ارائه می شوند، تاثیر می پذیرد. در این حوزه کارشناسان سئو ناژوان نیز به شما کمک می کنند که بهترین اقدامات را برای رعایت سئوی این سایت ها انجام دهید. با مطالعه مطالب درج شده در این گزارش شرح دقیقی از نکات و قوانین سئوی سایت های دو زبانه به دست می آورید.