آموزش طراحی سایت و سئو در اصفهان

یکی از بهترین آموزش های ممکن برای افراد با استعداد و فعال در حوزه رایانه و فناوری اطلاعات ، آموزش طراحی سایت و سئو سایت می باشد. ناژوان بستر مناسبی برای آموزش طراحی سایت و سئو در اصفهان را فراهم کرده است.

شما علاقه مندان به آموزش پس از گذراندن دوره آموزشی طراحی سایت یا سئو در اصفهان تبدیل به یک طراح سایت یا سئو کار خوب خواهید شد. همچنین فرصت کارآموزی و پروژه های عملی  طراحی سایت و سئو در اصفهان را خواهید داشت.

در دوره آموزش طراحی سایت ناژوان به شما طراحی صفر تا صد یک سایت وردپرس آموزش داده خواهد شد و شما نحوه نصب و پیاده سازی یک سایت را به نحو احسن خواهید آموخت، که در ادامه سرفصل های این دوره را برای شما خواهیم گفت.

در دوره آموزش سئو سایت ناژوان نیز شما با اصول سئو آشنا خواهید شد و در پایان دوره قادر به سئو کردن انواع سایت های وردپرسی خواهید بود ، سرفصل های دوره سئو را به طور مفصل می توانید در ادامه بخوانید.

طراحی لوگو اصفهان

سرفصل های دوره آموزش سئو در اصفهان

  • اصول و استاندارهای سئو
  • تولید محتوا و بارگزاری مطابق اصول seo
  • مدیریت سایت ( وب مستری )
  • سئو داخلی
  • سئو خارجی
  • ابزارهای سئو

استخدام کارآموز سئو در اصفهان

آژانس خلاقیت دیجیتال ناژوان علاوه بر آموزش سئو سایت در اصفهان ، برخی دانش آموختگان سئو را به عنوان کارآموز سئو در کنار خود خواهد داشت تا هم به صورت عملی آموزش سئوی خود را تکمیل کنند و هم فرصت رویایی با چالش های متفاوت در سایت های گوناگون را داشته باشند و راه حل های پیشرفته سئو را نیز خواهد آموخت ، اما این سئوال به وجود می آید که کارآموز سئو چه خصوصیاتی باید داشته باشد . مهمترین خصوصیات برای یک سئوکار داشتن پشتکار و خلاقیت می باشد که این مهم در کنار میل به یادگیری و رشد از او یک سئوکار خوب خواهد ساخت.

برای آشنایی بیشتر با شرایط آموزش سئو و کارآموزی سئو در اصفهان با ما در ارتباط باشید.